تعمیر یا نصب کولر گازی سامسونگ

مرکز تعمیرات سامسونگ، آماده خدمات به مشتریان گرامی برند SAMSUNG می‌باشد برای تعمیر کولر گازی سامسونگ و یا نصب یا سرویس کولر گازی سامسونگ به راحتی می‌توانید با مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را تکمیل کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیرات یک تکنسین (متخصص) را به محل شما اعزام کنیم.

اعزام فوری

از 1 ساعت تا حداکثر 1 روز

قطعات اصل

استفاده از قطعات اصلی

ضمانت تعمیر

با گارانتی از مرکز

کارشناسان ماهر

کارشناسان آموزش دیده

نظارت قیمت

نظارت دقیق روی متخصصین

تعمیرگاه مجاز کولرگازی سامسونگ

چرا باید به تعمیرگاه مجاز کولرگازی سامسونگ اعتماد کنیم؟ به عنوان مشتری سامسونگ باید بدانید که کالایی که در اختیار شماست دارای قطعات حساس و مهمی است که باید توسط کارشناس آموزش دیده و با تجربه مورد تعمیر قرار بگیرد. مرکز تعمیرات سامسونگ اولویت را با تعمیر کالا و در صورت لازم تعویض قطعه قرار داده که باید بدانید تمامی اقلام استفاده شده در تعمیرات دستگاه شما اصل و مربوط به کمپانی سامسونگ می‌باشد به هیچ عنوان متخصصین شرکت حق استفاده از قطعاتی به غیر از قطعات شرکت را ندارند و تمامی متخصصین توسط دفتر نمایندگی مرکزی پیگیری می‌شوند تا در انجام کار تعمیرات کم کاری یا هزینه اضافی دریافت نشود. ما به دو اصل صداقت و شفافیت در انجام کار معتقد هستیم و به هیچ عنوان هزینه‌ای اضافی یا مازاد بر تعمیرات از مشتریان گرامی دریافت نخواهیم کرد.

فاصله یک تماس: 02133335555

در کمترین زمان ممکن (از یک ساعت تا حداکثر یک روزکاری) متخصص به محل شما اعزام می‌شود.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات کولر گازی سامسونگ

اگر برای تعمیرات کولر گازی سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل کولرگازی سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02133335555 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس کولر گازی یا اسپیلیت سامسونگ  شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر کولر سامسونگ شما اقدام گردد.

نصب کولر گازی سامسونگ

در مرکز مجاز تعمیرات خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی به همراه سرویس سالانه یا دوره ای نیز انجام می‌گردد و مشتریان عزیز می‌توانند جهت تعمیر، نصب، سرویس کولر گازی خود با شرکت تماس بگیرند.

 

تعمیر کولر گازی در تهران

فرم ثبت درخواست آنلاین تعمیر یا نصب کولر گازی

فهرست