تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مرکز تعمیرات سامسونگ، آماده خدمات به مشتریان گرامی برند SAMSUNG می‌باشد برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به راحتی می‌توانید با مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را تکمیل کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیرات یک تکنسین (متخصص) را به محل شما اعزام کنیم. مرکز تعمیرات سامسونگ آماده تعمیرات انواع ماشین لباسشویی سامسونگ می‌باشد، تمامی خدمات تعمیرات این مرکز با ضمانت و گارانتی شرکتی ارائه می‌شود.

اعزام فوری

از 1 ساعت تا حداکثر 1 روز

قطعات اصل

استفاده از قطعات اصلی

ضمانت تعمیر

با گارانتی از مرکز

کارشناسان ماهر

کارشناسان آموزش دیده

نظارت قیمت

نظارت دقیق روی متخصصین

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ

چرا باید به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ اعتماد کنیم؟ به عنوان مشتری سامسونگ باید بدانید که کالایی که در اختیار شماست دارای قطعات حساس و مهمی است که باید توسط کارشناس آموزش دیده و با تجربه مورد تعمیر قرار بگیرد. مرکز تعمیرات سامسونگ اولویت را با تعمیر کالا و در صورت لازم تعویض قطعه قرار داده که باید بدانید تمامی اقلام استفاده شده در تعمیرات دستگاه شما اصل و مربوط به کمپانی سامسونگ می‌باشد به هیچ عنوان متخصصین شرکت حق استفاده از قطعاتی به غیر از قطعات شرکت را ندارند و تمامی متخصصین توسط دفتر نمایندگی مرکزی پیگیری می‌شوند تا در انجام کار تعمیرات کم کاری یا هزینه اضافی دریافت نشود. ما به دو اصل صداقت و شفافیت در انجام کار معتقد هستیم و به هیچ عنوان هزینه‌ای اضافی یا مازاد بر تعمیرات از مشتریان گرامی دریافت نخواهیم کرد.

فاصله یک تماس: 02133335555

در کمترین زمان ممکن (از یک ساعت تا حداکثر یک روزکاری) متخصص به محل شما اعزام می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02133335555 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام گردد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن مشکل لباسشوئی SAMSUNG شما را برطرف می‌کند و تمام خدمات این مرکز دارای ضمانت و گارانتی تعمیرات می‌باشد و تا حل کامل مشکل در کنار شما خواهیم بود.

چگونه متوجه شویم لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟

مشتریان گرانقدر SAMSUNG: شما درباره لوازم خانگی خود باید اطلاعاتی داشته باشید که یکی از مهمترین آنها این است که در چه مواقعی دستگاه شما نیاز به تعمیرات و رسیدگی نیاز دارد. در ادامه برخی از شایع ترین مشکلاتی که امکان دارد برای ماشین لباسشویی سامسونگ پیش بیاید را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا از مشکلات آن مطلع شوید. توجه داشته باشید شما باید به محض مشاهده هر یک از مشکلاتی که در ادامه ذکر می‌شود با نمایندگی سامسونگ که دفاتر مختلف آن در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران واقع شده است تماس بگیرید تا متخصصین تعمیر لباسشویی به محل شما فرستاده شوند و در کمترین زمان مشکل را برطرف کنند.

مشکل نشتی شلنگ در ماشین لباسشویی: اگر بر روی کف زمین آب مشاهده کردید احتمالاً شلنگ نشتی دارد. لازم است که همه اتصالات چک شود و اگر نشتی از پکپ بود حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

جریان آب قطع نمی‌شود: این به معنای آن است که باید شیر ورودی آب و یا سوئیچ فشار تعویض شود. در هر صورت بهتر است که تعمیرکار نظر دهد.

مشکل بوی بد لباس در ماشین لباسشویی سامسونگ: که ممکن است نشان دهنده ایجاد کپک در درزهای درب لباسشویی باشد. باید درزگیرها با شوینده شسته شود و داخل لباسشویی هم با آب داغ شسته شود.

مشکل عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی: شلنگ تخلیه را چک کنید تا مطمئن شوید که مسدود نیست. در صورت وجود گرفتگی در شلنگ تخلیه هم خودتان می توانید با میله یا سیخ گرفتگی را برطرف کنید و هم اینکه می توانید با تعمیرکار تماس بگیرید.

هر یک از این موارد نشان‌دهنده‌ی وجود مشکل در لباسشویی است و اگر لباسشویی شما دچار چنین مواردی است، باید در جهت تعمیر آن اقدام کنید. توجه داشته باشید تعمیر لباسشویی سامسونگ، یک کار تخصصی به حساب می‌آید و شما باید برای تعمیر آن از نمایندگی‌ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید که برای اینکار کافیست با شماره چهار تا سه، چهارتا پنج با پیش شماره تهران، تماس بگیرید. توصیه می‌شود تعمیر را به فرد دیگری نسپارید، چرا که امکان دارد مشکلات بزرگتری نیز برای لباسشویی شما پیش بیاید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ

در ادامه شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی می‌کنیم، توجه داشته باشید که برای اطمینان خاطر به هیچ عنوان کار تعمیرات تخصصی را به واحد های غیرمجاز نسپارید چرا که احتمال افزایش خسارت به دستگاه شما افزایش می‌یابد.

1- روی لباس ها لکه هایی بوجود آمده است

اگر لباس دارای لکه باشد ممکن است این لکه ها بعد از شستشو واستفاده از مواد شوینده ازبین برود. اما اگر پس از شستشوی لباس ها در لباسشویی بر روی آنها لکه و ذرات ریز به وجود بیاید، ممکن است دلیل آن وجود جرم و رسوباتی باشد که به مرور زمان در دیگ لباسشویی ایجاد شده است. برای رفع مشکل، میتوانید از جرمگیرهای مخصوص ماشین لباسشویی سامسونگ، استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، دیگ دستگاه باید توسط تکنسین باز شود جرمگیری و رسوب زدایی شود.

گاهی ممکن است به دلیل مشکل گرم شدن آب این اتفاق بیفتد. اگر آب داخل لباسشویی به اندازه ی کافی گرم نشود، کثیفی و لکه های روی لباس از بین نمی رود. برای عیب یابی باید قطعاتی مانند : هیتر، سنسور دما، برد الکترونیک و سیم کشی مورد بررسی قرار گیرد.

 

2- ذرات پودر يا مايع شوينده روی لباس ها باقی می‌ماند

باقی ماندن ذرات پودر یا مایع شوینده روی لباس ها به این معنی است که، مرحله آبکشی در لباسشویی به درستی انجام نمی شود. رسوبی شدن صافی شیر برقی، خرابی شیر برقی، بسته شدن سوراخ های جا پودری و خرابی برد الکترونیک از جمله دلایل این ایراد می تواند باشد. در صورت بروز این مشکل، دستگاه برای بررسی هر یک از قطعات ذکر شده باید مورد بازدید قرار بگیرد.

 

3- روشن نشدن ماشين لباسشويی

اگر هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، متوجه شدید که با فشار دادن دکمه پاور لباسشویی روشن نمی شود یا شروع به کار نمی کند، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد.

برق ورودی: برای بررسی این موضوع، ابتدا پریز برق ورودی را با استفاده از فازمتر بررسی می کنیم. سپس دوشاخه و ‌کابل ورودی را چک می کنیم. درصورت خرابی، دوشاخه و کابل باید با هم تعویض شود.

برد الکترونیک یا تایمر مکانیکی : وظیفه راه اندازی قطعات مختلف داخل لباسشویی برعهده ی برد الکترونیک می باشد، در مدل های قدیمی تر تایمر مکانیکی این کار را انجام می دهد. اگر لباسشویی شما روشن نمی شود، احتمال خرابی برد الکترونیک یا تایمر مکانیکی وجود دارد. در این صورت باید دستگاه برای تعمیر برد یا تایمر توسط تعمیرکار تخصصی سامسونگ بازدید شود.

میکروسوئیچ درب : به طور کلی اگر درب ماشین لباسشویی باز باشد، لباسشویی شروع به کار نمی کند. وظیفه تشخیص بسته بودن درب لباسشویی برعهده میکرو سوئیچ می باشد. اگر این قطعه خراب شود، درب قفل نمی شود و اصطلاحا لباسشویی شروع به کار نمی کند و نمی چرخد. در این حالت برای تست و تعویض میکروسوئیچ باید با مرکز تخصصی سامسونگ تماس بگیرید.

موتور :اگر پس از قفل شدن درب، لباسشویی شروع به کار نکرد و آبکش داخل دیگ نچرخید، مشکل می تواند از موتور لباسشویی باشد. بسته به مدل ماشین لباسشویی, موتور های مختلفی روی آن قرار داده شده است. با توجه به هزینه های بالا برای تعویض موتور، در اکثر موارد موتورهای معیوب در تعمیرگاه سامسونگ تعمیر می شوند. برای عیب یابی و برطرف کردن مشکل با ما تماس بگیرید.

 

4- آبکش لباسشویی به درستی نمی چرخد یا اصلا نمی‌چرخد

اگر پس از روشن کردن ماشین لباسشویی، بعد از مرحله آبگیری متوجه شدید که آبکش داخل دیگ نمی چرخد، ممکن است ایراد از قسمت های مختلفی باشد. از جمله قطعاتی که در صورت بروز این مشکل باید مورد بررسی قرار گیرند، عبارتند از: موتور، تسمه، شفت و سه نظام ، پولی شفت، برد الکترونیک یا تایمر، سنسور تشخیص دور. گاهی ممکن است بدلیل وجود بار اضافی در داخل دیگ لباسشویی، این مشکل بوجود بیاید. بنابراین قبل از هرچیز، به اندازه ظرفیت استاندارد، در داخل لباسشویی لباس بریزید. اگر مشکل برطرف نشد، از تعمیرگاه تخصصی سامسونگ برای رفع مشکل کمک بخواهید.

5- آب ماشين لباسشويی به درستی تخليه نمی‌شود

اگر در طی سیکل شستشو آب داخل دیگ تخلیه نمی شود، ممکن است مشکل از پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ شما باشد. عمل نکردن پمپ هم می تواند بدلیل معیوب شدن خود پمپ تخلیه باشد و هم بدلیل خرابی برد الکترونیک. گاهی ممکن است قسمت های منتهی به پمپ تخلیه مانند شلنگ تخلیه، پوسته پمپ،ف یلتر پمپ و شلنگ (جوینت) متصل به دیگ، در اثر گیر کردن جسم خارجی و اجرام مختلف مسدود شده باشند، که در این صورت هر کدام از این قسمت ها باید بررسی شوند.

 

6- خشک کن ماشين لباسشويی به درستی کار نمی‌کند

اگر در حین کار کردن ماشین لباسشویی سامسونگ متوجه شدید که در انتهای برنامه شستشو، لباسشویی روی دور خشک کن نمی رود و تایم شستشو روی عددی مشخص ( مثلا۱۰  یا ۱۳دقیقه ) ثابت می شود، موارد زیر باید مورد بررسی قرار گیرد.

شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران

شماره نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران چیست؟ تنها کافیست با شماره 02133335555 (چهارتا سه، چهارتا پنج) تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین متخصص در جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به محل شما در تهران مراجعه کند. تمام خدمات انجام شده دارای ضمانت و گارانتی شرکتی می‌باشد و تا سه ماه پس از تعمیر هم گارانتی روی همان قسمت تعمیر شده دارد تا با خیالی آسوده به نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران اعتماد کنید.

فرم ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی

سوالات متداول مشتریان

ساعت کاری نمایندگی لباسشویی سامسونگ؟

از ساعت 9:30 صبح الی 17:00

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ؟

در ساعات اداری با شماره چهارتا سه، چهارتا پنج 02133335555 تماس بگیرید.

چقدر طول میکشه تا تکنسین برسه؟

تمام تلاش ما اینه که در سریع ترین زمان ممکن اعزام فوری بشه بین 1 الی 24 ساعت کاری ممکن زمان ببره.

آیا بعد از تعمیرات ضمانت یا گارانتی وجود دارد؟

بله - کلیه خدمات انجام شده توسط نمایندگی تعمیرات شامل 90 روز ضمانت و گارانتی ویژه است.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ آماده است تا تمامی مشکلات ماشین لباسشوئی سامسونگ شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کند، همه چیز خیلی سریع در نمایندگی لباسشویی سامسونگ اتفاق می‌افتد، تنها کافیست با شماره 02133335555 چهارتا سه، چهارتا پنج تماس بگیرید. همکاران ما تمام تلاش خود را می‌کنند که مشکل شما در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا توسط نمایندگی مجاز تعمیرات برطرف شود. اعزام تکنسین در تهران در کمتر از 24 ساعت اتفاق می‌افتد. بین 1 الی 24 ساعت به محل اعزام شده و مشکل ماشین لباسشویی شما کاملاً برطرف می‌شود ضمن اینکه کلیه خدمات تعمیرات در این مرکز شامل 90 روز گارانتی و ضمانت تعمیرات می‌باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران با شعب مختلف که در سریعترین زمان ممکن تکنسین به محل شما اعزام شود و مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ شما را در تهران کاملاً برطرف کند. برای اطلاع از نمایندگی سایر شهر ها با مرکز تماس بگیرید، همچنین ساکنین شهر تهران می‌توانند درخواست خود را به صورت آنلاین نیز در سیستم ثبت کنند.
بدین صورت که فرم ثبت درخواست آنلاین را همین صفحه تکمیل کنید، تا در اولین فرصت همکاران ما جهت هماهنگی تکنسین با شما تماس بگیرند. برای تسریع در امر اعزام نیز می توانید مستقیماً خودتان با شماره های ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ غرب تهران

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران، محدوده های غرب تهران می‌توانند با شماره 02133335555 تماس بگیرند به صورت ویژه و اختصاصی تکنسین در کمترین زمان ممکن به محل شما اعزام می‌شود و اصلاً نگران تعمیر ماشین لباسشوئی خود نباشید. نمایندگی لباسشویی سامسونگ با توجه به ناوگان مستفر در غرب تهران، به سرعت مشکل شما را برطرف می‌کند. تمامی خدمات انجام شده شامل ضمانت شرکتی و گارانتی مرکز تعمیرات می‌باشد و تکنسین ها از متخصصین با تجربه در سامسونگ می‌باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شرق تهران

همچنین مشتریان عزیز سامسونگ در شرق تهران آگاه باشند که مرکز نمایندگی شرق تهران در خیابان پیروزی در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را در محدوده های شرق تهران برطرف می‌کند. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران کاملاً انجام می‌شود و تفاوتی ندارد در جنوب شرق تهران از جمله محله های افسریه، مسعودیه و… باشید یا در شرق تهران خیابان پیروزی، پاسدار گمنام، بلوار ابوذر یا خیابان پرستار و خیابان مقداد یا خیابان نیروهوایی یا محله چهارصد دستگاه و صد دستگاه و… یا در تهرانپارس، خیابان دماوند و نظام آباد و… کافیست با شماره 02133335555 تماس بگیرید تا در کمترین زمان تکنسین به محل شما اعزام شود.

فهرست