تعمیر تلویزیون سامسونگ

مرکز تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون LCD و LED سامسونگ، آماده خدمات به مشتریان گرامی برند SAMSUNG در ایران می‌باشد برای تعمیر تلویزیون سامسونگ و یا تعمیر LCD یا LED سامسونگ به راحتی می‌توانید با مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را تکمیل کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیرات یک تکنسین (متخصص) را به محل شما اعزام کنیم.

اعزام فوری

از 1 ساعت تا حداکثر 1 روز

قطعات اصل

استفاده از قطعات اصلی

ضمانت تعمیر

با گارانتی از مرکز

کارشناسان ماهر

کارشناسان آموزش دیده

نظارت قیمت

نظارت دقیق روی متخصصین

تعمیرگاه مجاز تلویزیون سامسونگ

چرا باید به تعمیرگاه مجاز تلویزیون سامسونگ اعتماد کنیم؟ به عنوان مشتری سامسونگ باید بدانید که کالایی که در اختیار شماست دارای قطعات حساس و مهمی است که باید توسط کارشناس آموزش دیده و با تجربه مورد تعمیر قرار بگیرد. مرکز تعمیرات سامسونگ اولویت را با تعمیر کالا و در صورت لازم تعویض قطعه قرار داده که باید بدانید تمامی اقلام استفاده شده در تعمیرات دستگاه شما اصل و مربوط به کمپانی سامسونگ می‌باشد به هیچ عنوان متخصصین شرکت حق استفاده از قطعاتی به غیر از قطعات شرکت را ندارند و تمامی متخصصین توسط دفتر نمایندگی مرکزی پیگیری می‌شوند تا در انجام کار تعمیرات کم کاری یا هزینه اضافی دریافت نشود. ما به دو اصل صداقت و شفافیت در انجام کار معتقد هستیم و به هیچ عنوان هزینه‌ای اضافی یا مازاد بر تعمیرات از مشتریان گرامی دریافت نخواهیم کرد.

فاصله یک تماس: 02133335555

در کمترین زمان ممکن (از یک ساعت تا حداکثر یک روزکاری) متخصص به محل شما اعزام می‌شود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

اگر برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل تلویزیون سامسونگ شما در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02133335555 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس یا رفع اشکال انواع تلویزیون سامسونگ  شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر تلویزیون سامسونگ شما اقدام گردد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران

همانطور که می‌دانید تلویزیون های امروزی حساس تر از تلویزیون های قدیمی هستند، درسته که سبک تر شدن اما تا حد امکان نباید جابجا شوند چون در حین جابجایی ممکن که آسیب ببینند. برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ خود، نیاز به مراجعه به مراکز تعمیرات ندارید، کافیست با نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین ما به محل شما اعزام شود و مشکل را برطرف کند.

تعمیرات تلویزیون در تهران و در محل شما انجام می‌شود و فقط در 10% مواقع احتیاج است که تلویزیون شما به نمایندگی منتقل شود برای تعمیر، در غیر این موارد کامل مشکل تلویزیون شما در محل برطرف می‌شود و جای نگرانی نیست. اگر در تهران زندگی می‌کنید در عرض چند ساعت یا نهایتاً یک روز کاری تکنسین به محل شما در تهران یا کرج اعزام می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیرات بسیار مهم است اما همانطور که می‌دانید برآورد هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ با توجه به دلیل خرابی تلویزیون می‌تواند متفاوت باشد، شما اگر با مرکز تعمیرات و شماره 02133335555 (چهارتا سه، چهارتا پنج) تماس بگیرید، همکاران ما با توجه به سوالاتی که از شما می‌کنند حدود هزینه را از قبل به شما اطلاع می‌دهند که آگاه باشید. اما باز هم تا تکنسین به صورت دقیق دستگاه را بررسی نکند و عیب های آن مشخص نشود نمی‌توان تخمین دقیقی داشت. اما از نظر هزینه کاملاً خیال شما را راحت کنیم که در کنار کیفیت و استفاده از قطعات اصل و درجه یک، هزینه کاملاً مصوب و تعیین شده است که تکنسین ها موظف هستند دقیق طبق تعرفه مشخص شده از شما هزینه دریافت کنند و بعد از هر خدماتی کارشناسان پشتیبانی ما موضوع را پیگیری می‌کنند تا هزینه اضافی از مشتریان گرانقدر دریافت نشده باشد.

همچنین کلیه خدماتی که در مرکز مجاز تعمیرات تلویزیون سامسونگ انجام شود شامل گارانتی 90 روزه است و چنانچه مشکل تکرار شود به صورت رایگان مجدد تکنسین برای حل مشکل اقدام می‌کند. نگران نباشید.

فرم ثبت درخواست تعمیر تلویزیون

فهرست