اطلاعات مرکز تعمیرات سامسونگ در شرق تهران و محله تهرانپارس، شماره تماس و آدرس تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهرانپارس تهران و ثبت درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران، شما مشتریان گرامی برند سامسونگ می‌توانید برای امر تعمیرات یا سرویس لوازم خانگی SAMSUNG خود با شماره تماس 02133335555 (چهارتا سه، چهارتا پنج) تماس بگیرید. و یا از طریق فرم آنلاین انتهای صفحه، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن یک تکنسین با تجربه برای رفع مشکل دستگاه به محل شما اعزام شود.

مرکز تعمیرات سامسونگ در تهرانپارس

مرکز تعمیرات سامسونگ در تهرانپارس آماده ارائه خدمات به مشتریان برند SAMSUNG می‌باشد، فاصله شما تا مرکز تعمیرات سامسونگ تنها یک تماس است، تا کارشناسان ما درخواست شما را در سیستم ثبت کرده و بین یک ساعت تا نهایتاً 24 ساعت کاری یک متخصص و تکنسین آموزش دیده و با تجربه را محل شما اعزام کند تا در کمترین زمان ممکن مشکل یخچال سامسونگ شما و یا ساید بای ساید سامسونگ برطرف شود.

شماره تعمیر یخچال سامسونگ

چرا مرکز مجاز تعمیرات سامسونگ را انتخاب کنیم؟

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که با توجه به افزایش قیمت دلار و وجود قطعات فیک در بازار، اهمیت زیادی دارد که شما تعمیر یخچال یا ساید سامسونگ خود را به مرکز مجاز اینکار بسپارید. ما برای راحتی خیال شما گارانتی و ضمانت 90 روزه شرکتی روی تمام امور تعمیرات لوازم خانگی ارائه می‌کنیم و چنانچه در امر تعمیرات نیاز به تعویض قطعه وجود داشت مطمئن باشید که از قطعات اورجینال و استاندارد برای دستگاه شما استفاده می‌شود. تمامی تکنسین های مرکز تعمیرات سامسونگ توسط مرکز، رصد می‌شوند و نظارت دقیقی روی فعالیت متخصصین خود خواهیم داشت و به هیچ عنوان متخصصین ما حق دریافت مبلغی اضافه برای تعمیرات نخواهند داشت و بعد از انجام کار با شما تماس گرفته می‌شود و کامل فعالیت متخصصین مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 • مرکز تخصصی و مجاز تعمیرات سامسونگ با مجوز رسمی
 • کارشناسان و متخصصین با تجربه و ماهر با سالها سابقه
 • اعزام تعمیرکار از یک ساعت الی 24 ساعت کاری (فوری در تهرانپارس)
 • استفاده از قطعات شرکتی و اصل
 • نظارت دقیق روی کار متخصصین برای جلوگیری از هزینه های اضافی
 • ضمانت و گارانتی 90 روزه روی کلیه امور تعمیرات
 • نظرسنجی و پرسشنامه پس از تعمیرات جهت نظارت روی کار متخصصین

 

امکان مشخص کردن زمان وجود دارد؟

همانطور که می‌دانید یکی از دغدغه مشتریان همیشه هماهنگ کردن زمان مورد نظر می‌باشد، مشتریان عزیز کافیست با شماره 02133335555 تماس بگیرید و یک زمان را با کارشناسان پشتیبانی ما هماهنگ کنید، مرکز تعمیرات سامسونگ تلاش می‌کند که همیشه زمان مورد نظر شما برای امر تعمیرات انتخاب شود. با مرکز تماس بگیرید و به کارشناس پشتیبانی ما زمان مورد نظر برای مراجعه و یا زمان های که می‌توانید میزبان تعمیرکار شرکت باشید را اعلام کنید تا همکاران ما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

 

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تهرانپارس شرقی و غربی

کلیه امور تعمیرات مربوط به یخچال های سامسونگ در تمام مدل ها در این مرکز انجام می‌شود. تفاوتی نمی‌کند در کدام محله از تهرانپارس باشید، تهرانپارس شرقی و غربی یا سایر محدوده های شرق تهران، به راحتی می‌توانید با مرکز تماس بگیرید. هر مشکلی که برای یخچال یا یخچال فریزر سامسونگ رخ داده باشد، قابل تعمیر است کافیست با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهرانپارس

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهرانپارس در کمترین زمان ممکن و با ضمانت 90 روز تعمیرات توسط نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در ایران، برای ثبت درخواست خود می‌توانید فرم آنلاین را در سایت تکمیل کنید و یا با شماره 02133335555 تماس بگیرید. یخچال Side By Side سامسونگ خود را به مرکز مجاز تعمیرات بسپارید و به هیچ عنوان به تعمیرکاران محلی یا کم تجربه اعتماد نکنید. دستگاه شما حتی اگر یک مشکل کوچک داشته باشد با بی تجربگی تعمیرکار می‌تواند خسارات بیشتری را متحمل شود. کارشناسان و متخصصین مرکز تعمیرات سامسونگ همگی از افرادی با تجربه و ماهر هستند که دوره های آموزشی شرکت را گذرانده اند.

برای تعمیر ساید سامسونگ خود با یک تماس با مرکز بین یک ساعت الی 24 ساعت کاری متخصص به محل شما اعزام می‌شود.

 

درباره محله تهرانپارس

تهرانپارس دارای ۶۰ کوچه بلند و افقی می‌باشد که از شماره ۱۰۲ در بالای خیابان دماوند تا ٢۵۰ در بالای بزرگراه زین الدین خیابان استخر به صورت شماره‌های زوج طبقه‌بندی شده‌است. همچنین تهرانپارس دارای ۱۱ خیابان عمودی بوده که به صورت فرد از خیابان ۱۰۳ تا ۱۳۹ نامگذاری شده‌اند. فرعی‌های کادوس (شهید سجده‌ای)، عادل (شهید آهنی آمینه)، زرین (شهید گلشنی)، رشید، رستم، گیو (برادران شهید مظفری) و پارسیان ( شهید کمیل میرزازاده)، بخشی از این خیابان‌های عمودی هستند که هم‌چنان با نام قدیم خود شناخته می‌شوند. خیابان 131 هم اکنون به نام شهید شادالویی، خیابان 133 به نام شهید شبستری، خیابان 135 به نام شهید شفیعی مکرم، و خیابان 137 به نام شهید سلطانی نام گذاری شده اند.

بلوار اصلی تهرانپارس، یک خیابان شمالی-جنوبی است که از فلکه چهارم در زیر بزرگراه زین الدین در شمال آغاز شده و تا سه راه تهرانپارس در تقاطع خیابان دماوند منتهی می‌شود و به نام تیرانداز آرش (پدر هرمز آرش) نامیده می‌شود. پس از تغییر نام‌های پی در پی، این خیابان از تیرانداز به حجر بن عدی و در حال حاضر به نام آیت الله خوشوقت نامیده می‌شود؛ هر چند که در مکالمات روزمره، هم‌چنان با نام قدیم خود شناخته می‌شود. خیابان تیرانداز دارای حاشیه تجاری بوده و به نوعی مرکز خرید ساکنین این منطقه است.

این محله دارای ۴ فلکه بود که در امتداد خیابان تیرانداز قرار داشتند. اخیراً فلکهٔ اول تهرانپارس به فلکه قمر بنى هاشم تغییر نام یافت. هم‌چنین با اصلاح هندسی و حذف میدان، فلکه دوم تهران‌پارس در حال حاضر چهارراه اشراق نامیده می‌شود. فلکه سوم تهران‌پارس نیز با مصوبه شورای شهر تهران، فلکه سجاديه نامیده می‌شود. فلکه چهارم تهران‌پارس نیز پس از احداث بزرگ‌راه شهید زین‌الدین، حذف شده‌است. هم‌چنین بزرگراه رسالت در میان فلکه اول و دوم از خیابان تیرانداز عبور می‌کند که این تقاطع را چهارراه تیرانداز می‌نامند.

فلکه سوم تهران‌پارس

خیابان مهم و اصلی دیگر، بلوار پروین (شاهد) است که از بزرگ‌راه زین‌الدین در شمال آغاز شده و پس از رسیدن به میدان پروین (تقاطع بلوار پروین و خیابان ۱۹۶ شرقی)، چهارراه سید الشهدا (تقاطع بلوار پروین و خیابان جشنواره) و داشتن تقاطع با بزرگ‌راه رسالت، به انتهای جاده آبعلی و در ادامه به سه راه تهران‌پارس ختم می‌شود.

 

خطوط حمل و نقل عمومی تهرانپارس

از امکانات حمل و نقل عمومی این محله می‌توان به ایستگاه‌های خط ۲ مترو (فرهنگسرا به صادقیه) با نام‌های ایستگاه مترو شهید باقری (در تقاطع بزرگراه باقری و رسالت) و ایستگاه مترو تهرانپارس (در تقاطع بزرگراه رسالت و خیابان ۱۲۳) و ایستگاه مترو فرهنگسرا (خیابان جشنواره، مقابل فرهنگسرای اشراق) اشاره نمود.

در این محله خطوط اتوبوس بشرح ذیل فعالیت دارند:

۱) خط ۱۰۱ يا یک اتوبوس‌های تندرو از چهار راه تهرانپارس به پایانه آزادی از سمت فلکه اول تهرانپارس در مسیر خیابان‌های دماوند و انقلاب و آزادی

۲) خط اتوبوس ۲۰۷ چهار راه تهرانپارس به میدان رسالت در مسیر خیابان‌های گلبرگ و جانبازان

۳) خط اتوبوس ۲۲۳ شهرک پارس به میدان رسالت دسترسی به فلکه چهارم تهرانپارس و پل استخر

۴) خط اتوبوس ۲۲۴ پایانه علم و صنعت به پایانه افق (حکیمیه) در مسیر بزرگراه رسالت، خیابان فرجام، چهارراه اشراق (فلکه دوم)، خیابان‌های جشنواره و پروین، میدان استخر، کنارگذر بزرگراه زین الدین، دانشگاه آزاد تهران شمال تا دسترسی‌های محلی حکیمیه

۵)خط اتوبوس ۳۸۳ میدان رسالت به شهرک شهید بهشتی در مسیر خیابان فرجام، چهارراه اشراق (فلکه دوم تهرانپارس)، خیابان جشنواره، ایستگاه مترو فرهنگسرا، و خیابان زهدی (امین)، کنارگذر بزرگراه شهید زین الدین، خیابان شهید رجایی (سازمان گوشت)

۶) خط اتوبوس ۳۹۶ فلکه سوم تهرانپارس به ابتدای خیابان شهید مطهری در مسیر خیابان‌های ۱۹۶ غربی، دلاوران، هنگام، رسالت، مترو مصلی، میدان آرژانتین و خیابان‌های احمدقصیر، بهشتی و ولیعصر

۷) خط اتوبوس ۳۹۸ چهار راه تهرانپارس به حکیمیه در مسیر فلکه اول، خیابان‌های پروین، جشنواره، دماوند تا دسترسی‌های محلی حکیمیه و کوی دانشگاه

۸) خط اتوبوس ۳۹۹ پایانه علم و صنعت به شهرک شهید بهشتی در مسیر خیابان‌های رسالت، گلبرگ، خوشوقت (حجربن عدی) از فلکه اول، چهارراه اشراق (فلکه دوم)، فلکه سوم و چهارم، پارک پلیس، خیابان‌های توحید، استقلال، استخر و ۲۴۴ شرقی در محله کوهسار (سازمان گوشت)

۹) خط اتوبوس ۴۰۰ پایانه علم و صنعت به دانشگاه امام حسین در مسیر بزرگراه رسالت، خیابان فرجام، چهارراه اشراق (فلکه دوم)، خیابان‌های جشنواره و دماوند، سازمان آب تا دسترسی‌های محلی حکیمیه، دانشگاه آزاد تهران شمال، ضلع شمال بزرگراه بابایی و شهرک شیردم و دانشگاه

۱۱) خط اتوبوس ۴۰۲ چهار راه تهرانپارس به شهرک پارس در مسیر فلکه اول، خیابان‌های خوشوقت (حجربن عدی)، بزرگراه رسالت، ایستگاه مترو تهرانپارس، بلوار پروین، میدان استخر، بلوار استقلال و پارک پلیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شما تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام میدین؟

  پاسخ
  • سید ایمان سرچشمه
   ژوئن 22, 2023 12:02 ب.ظ

   سلام
   ما تعمیرات کلیه لوازم خانگی سامسونگ از قبیل یخچال فریزر ، لباسشویی ، ظرفشویی ،تلویزیون و اسپیلت سامسونگ رو انجام میدهیم .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست