شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محله میدان خراسان و خیابان زیبا و تیردوقلو در تهران چیست؟ برای ارتباط با واحد تعمیرات سامسونگ با شماره 02133335555 (چهارتا سه، چهارتا پنج) تماس بگیرید. در کمترین زمان ممکن یک کارشناس خِبره جهت تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما به محل اعزام می‌شود و مشکل و یا عیب دستگاه شما را برطرف می‌کند. کلیه تعمیرات مربوط به لوازم خانگی سامسونگ در واحد نمایندگی میدان خراسان انجام می‌گرد. این موارد شامل: تعمیرات ساید سامسونگ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر تلویزیون سامسونگ LCD و LED و… تعمیر مایکروویو و سولاردام سامسونگ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیر جاروبرقی و کولرگازی و اسپیلیت سامسونگ و تمامی محصولات سامسونگ که جز خانواده لوازم خانگی به شمار می‌رود انجام می‌شود.

 

شماره نمایندگی سامسونگ در میدان خراسون

چرا باید به تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ اعتماد کنیم؟ به عنوان مشتری سامسونگ باید بدانید که کالایی که در اختیار شماست دارای قطعات حساس و مهمی است که باید توسط کارشناس آموزش دیده و با تجربه مورد تعمیر قرار بگیرد. مرکز تعمیرات سامسونگ اولویت را با تعمیر کالا و در صورت لازم تعویض قطعه قرار داده که باید بدانید تمامی اقلام استفاده شده در تعمیرات دستگاه شما اصل و مربوط به کمپانی سامسونگ می‌باشد به هیچ عنوان متخصصین شرکت حق استفاده از قطعاتی به غیر از قطعات شرکت را ندارند و تمامی متخصصین توسط دفتر نمایندگی مرکزی پیگیری می‌شوند تا در انجام کار تعمیرات کم کاری یا هزینه اضافی دریافت نشود. ما به دو اصل صداقت و شفافیت در انجام کار معتقد هستیم و به هیچ عنوان هزینه‌ای اضافی یا مازاد بر تعمیرات از مشتریان گرامی دریافت نخواهیم کرد.

شماره تماس نمایندگی سامسونگ: 02133335555

 

تعمیر یخچال و ساید سامسونگ در میدان خراسان

آیا در محل نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، تعمیر یخچال و ساید سامسونگ هم انجام می‌شود؟ بله کلیه محصولات سامسونگ (لوازم خانگی) شامل خدمات پس از فروش و تعمیرات می‌شوند کافیست که با شماره چهارتا سه، چهارتا پنج تماس بگیرید (02133335555) یا فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید تا کارشناس ما با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم جهت اعزام تکنسین را از شما دریافت کنند.

تعمیر ساید سامسونگ یک امر کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است. لطفاً این امر مهم و حیاتی را به تعمیرگاه مجاز سامسونگ بسپارید، در بسیاری از موارد گزارش شده که مشتریان از تعمیرگاه های غیرمجاز و محلی برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ کمک گرفتند که علاوه بر اینکه مشکل آنها حل نشده، بلکه دستگاه آنها دچار خسارات های بیشتری شده و یا در برخی اوقات باعث شده که متخصصین ما مجبور به تعویض قطعات اصلی شوند.

همچنین برای اطلاع از نمایندگی سامسونگ در افسریه و نمایندگی سامسونگ در پیروزی می‌توانید به صفحه مربوط مراجعه کنید.

نمایندگی سامسونگ - میدان خراسان

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در میدان خراسان

چرا باید به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ اعتماد کنیم؟ به عنوان مشتری سامسونگ باید بدانید که کالایی که در اختیار شماست دارای قطعات حساس و مهمی است که باید توسط کارشناس آموزش دیده و با تجربه مورد تعمیر قرار بگیرد. مرکز تعمیرات سامسونگ اولویت را با تعمیر کالا و در صورت لازم تعویض قطعه قرار داده که باید بدانید تمامی اقلام استفاده شده در تعمیرات دستگاه شما اصل و مربوط به کمپانی سامسونگ می‌باشد به هیچ عنوان متخصصین شرکت حق استفاده از قطعاتی به غیر از قطعات شرکت را ندارند و تمامی متخصصین توسط دفتر نمایندگی مرکزی پیگیری می‌شوند تا در انجام کار تعمیرات کم کاری یا هزینه اضافی دریافت نشود. ما به دو اصل صداقت و شفافیت در انجام کار معتقد هستیم و به هیچ عنوان هزینه‌ای اضافی یا مازاد بر تعمیرات از مشتریان گرامی دریافت نخواهیم کرد.

برای تعمیر لباسشویی سامسونگ می‌توانید با شماره 02133335555 تماس بگیرید.

 

تعمیر تلویزیون LCD و LED سامسونگ در میدان خراسان

کلیه خدمات مربوط به تلویزیون های سامسونگ اعم از LCD و LED توسط مرکز مجاز تعمیرات سامسونگ انجام می‌شود. برای تعمیر تلویزیون سامسونگ کافیست با شماره تماس 02133335555 تماس بگیرید تا در اولین فرصت ممکن، یک کارشناس مجرب و حرفه‌ای توسط شرکت به محل شما اعزام شود. کلیه هزینه ها تحت نظارت مرکز می‌باشد و تکنسین ها به هیچ عنوان حق دریافت هزینه اضافی نخواهند داشت. همچنین کلیه تعمیرات این مرکز شامل ضمانت و گارانتی 90 روزه تعمیرات می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست